Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form

Kontaktinformasjon

Vi holder til midt i Sandnes, og har åpent man-fre
07.00 - 16.00.
Hjertelig velkommen til oss.

51 60 13 00
24t vakttelefon: 957 02 271
post@vagle.no
Langgata 103, 4306 Sandnes

Svein Olav Vagle

Daglig Leder
51 60 13 10
svein@vagle.no

Hjørdis Stangeland

Kontorsjef
51 60 13 09
hjordis@vagle.no

Kari Pollestad

Kontormedarbeider
51 60 13 09
kari@vagle.no

Sveinung Aarsland

Innkjøpssjef
51 60 13 08
sveinung@vagle.no

Georg Madsen

Utesalg/Butikk
45 63 09 63
georg@vagle.no

Nils Cato Sikveland

Salg/Ordre
51 60 13 06
nilscato@vagle.no

Anne Christine Vagle

Salg/Butikk
51 60 13 07
annechristine@vagle.no

Ingeborg Lien

Salg/Butikk
51 60 13 05
ingeborg@vagle.no

Frank Hansen

Salg/Butikk
51 60 13 11
frank@vagle.no

Jan Tore Vagle

Salg/Butikk
51 60 13 02
jantore@vagle.no

Kjell Magne Høien

Butikkselger
51 60 13 03
kjellmagne@vagle.no

Sabine Nehmert

Salg/Butikk
51 60 13 12
sabine@vagle.no

Odd Berge

Sjåfør
41 56 69 94

Erlend Næss

Lærling
51 60 13 16
erling@vagle.no